SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT CLIO VITI 2002 1.5 DIZEL 2450 EURO
Çmimi :
€2,450.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2002
ID e produktit :
138723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault clio viti 2002 1.5 Dizell 5 shpejtesi
Regjistrim deri 11.11.2017 nje vit
Shpenzon shum pakPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kasper
Prizren
044467010
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »