SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CHEVROLET CRUZE
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Lloji :
Chevrolet Tjetër
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
95,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Airbags, Child Locks, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
138732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Chevrolet Cruze 2012 1.8 benzins. Vetura ne gjendje fenomenale, full opcione. Nr.kontaktues: 044 565 666
Informata rreth publikuesit
Melos
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »