SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kros 200cc urgjentt
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
22,356,777
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
138733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite krosi ka problem me rrym osht gilera pa dokemdnaa urgjent viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Irfan
Prishtinë
049698822
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »