SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mini Cooper 1.6 Benzine -05
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
Lloji :
Mini One
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
138744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mini Cooper 1.6 Benzine Manual

Posedon:

ABS ESP,
Xhama Elektronik.
Pulla ne timone,
Fellne 16,
Shofer shajne me nxemje,
Karrikat e lekures,

I ardhur nga Zvicra me libra te servisit.

Nr Kontaktues: +37744599900
Informata rreth publikuesit
Ilir
Pejë
+37744599900
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »