SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Bmw e46 2002
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '16
Lloji :
BMW 318
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000,024,999
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2002
ID e produktit :
138746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura esht e rujtne mir si. Mrena po ashtu edhe jasht ka. Klim , airbag ,abs, cenzor , gjama me rrym centrall rezerv ,goma te dimrit o4igjinale micsheling, fellnet ne gima te veres, drita automatike kur ndezet vetura ndezen vet , kur shymet shymen vet , radio originale e bmw etj. Ekam regjistru qe 10 muaj rks, Garantoj qe vetura esht ne gjendje perfekte ☆Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
blerim
Ferizaj
044884351
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »