SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shese mercedes sprinter 212
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1995
ID e produktit :
138747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shese mercedes sprinter 212 95 disell me gjendje shume te mire 1 vite regjistrim Gomate e dimrit te reja. 044225039 ose044429889

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Ferizaj
044225039
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »