SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra 1.9Cdti
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
138753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitef Opel Astra 1.9 Cdti ,Viti 2007, 10 muje Regjistrim , 164mije te kaluara , Gjomat e zi Fabrikum me Dokument , Bejm ndrim Me Tabela te Malit te Zi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Peja
049216660
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »