SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 viti 2003 dizel 1.9 SDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:35
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1896.00
Viti :
2003
ID e produktit :
138757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes VW Golf 4 viti i prodhimit 2003 dizel 1.9 SDI , posedon : Klim , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , pasqyre elektronike , goma te reja, , ne gjendje teknike shum shum te mir , kilometrat 220,000 KM me liber te servisit me garancion , i ardhur nga belgjika me dogan te paguar , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 045717171
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »