SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 3 tdi
Çmimi fillestar :
€3,500.00
Ju kurseni :
€300.00 (9% zbritje)
Çmimi :
€3,200.00 Çmimi rritet në €3,500.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
138759
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 3 tdi variante viti i prodhimit 1998, vetura posedon abs , klim,airbag, ne gjendje te rregullt eshte,Na kontaktoni viber, tel +37744288624
Informata rreth publikuesit
destan
Rahovec
044288624
rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »