SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat hitachi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Lloji :
Fiat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
4,900
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2002
ID e produktit :
138764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat hitachi eskavator i vitit 2002 komplet ne gjenje pune dogane te paguar ne shiperi nuk ka punu asnje ore ....cmimi €21600

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dritan
Treviso, Italy
393401876701
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »