SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
benzz
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Lloji :
Toyota
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
138768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kamjon benzz 4x4 kamjo malore-fushore

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nani
Tirana, Albania
0682708260
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »