SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Sprinter 316 Shes ose ndrroj me vetur
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
2.68
Viti :
2001
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio
ID e produktit :
138773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-SHes ndrroj mercedes sprinter 316 cdi
-Me regjistrim deri muajin e 3 2017
-Gjendja e shkelqyeshme e mercedesit boj ndrrim me GOLF 4 ose me naj vetur qe m'hin npun
-Vlen te ceket se kombi nuk osht i perdort te firmat,vetem privat
Informata rreth publikuesit
Pajtim
Gjilan
+37744872695
Zheger [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »