SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura Opel Antara 4x4
Çmimi :
€11,300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Lloji :
Opel Antara
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
159,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
138788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Karakteristikat e vetures:Viti i prodhimit 2007,Dizel, 2.0, 4x4, manual 5 shpejtesi,159000 km te kaluara me liber servisi Preardhja e vetures nga zvicraRegjistrim edhe 10 muajServisin e sapo te kryer Uleset me nxemjeTelefon te integruarKlima zone perfekteInterieri shume i paster dhe i ruajturGoma te reja michelinVetura nuk nevoj per asnje investim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Pristina
+377 45 607 601
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »