SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 207
Çmimi :
€5,750.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Lloji :
Peugeot 207
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2006
ID e produktit :
138796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet peugeot 207 ne gjendje te mire rexhistrimi i pare ne ks 170000 te garantuara bordkompjuter klim goma te reja servisin e kryer

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bedri
Prishtinë
045955055/049600171
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »