SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volvo S60
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Lloji :
Volvo S60
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2002
ID e produktit :
138798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volvo S60 2.4 Benzin Full Ekstra e Doganuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Pristina
044-240-214
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »