SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wv Tiguan 2.0 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Tiguan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
138801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet wv Tiguan Viti : 2009Ndrrusi: manualPanoram 6 shpejci Tel : 044 153 239

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Autosalloniferizaji
Ferizaj
044-153-239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »