SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 308 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '17
Lloji :
Peugeot 308
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
138804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pezho 2008automatic Tel : 044 153 239 044 721 341

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Ferizaji
Ferizaj
044-153-239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »