SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Reno clio 1.4 16V
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
138813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Reno clio 1.4 16V, viti i prodhimit 2002, regjistrimi i dyte ne KS, regjistrim deri me 26-10-2017. Prejardhja: Zvicer; Extra: Klim; Timonin Hidrolik; ABS, ESP; AIRBAG Central; Xhamat me rrym; Pasqyret me rrym; Komanda ne timon: etj.. Vetura eshte shum i ruajshem si jashta njashtu edhe mbrenda. Ska nevoj me investu se te gjitha serviset i kah te kryme. Tel 044-444-586 viber 0037744444586

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhavit
Gjilan
044/444-586
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »