SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
corsa 1.4
Çmimi :
€1,450.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
1995
ID e produktit :
138815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel corsa 1.4 16 v ne gjendhe perfekte 10 muj rks boj ndrrim me kerr karavan o45.510.285 edhe viber ju mirpres.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xheti
Prishtinë
045510285
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »