SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 1.6 TDI 2011
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
138821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shutet touran 1.6 TDI 2011 DSG AutomatikTe kaluara 198.000 me liber te servisit te garantuara I ardhur nga zvucrra pa dogan Vetura ka tempomat Climatronik Shum i paster mrenda dhe jasht Fellne me goma michelin te reeja Per info shtes thirr ne nr 0492560063 ose 044534630

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Prizren
049707174
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »