SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz 200CDI viti 2007
Çmimi :
€5,999.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
138822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen e sapo ardhur nga Zvicrra Mercedes-Benz B200 cdi Vetura posedon Librin e servisit Automatik-tipronik 7+R shpetsi 103kw Abs-esp-airibeg Park-cenzor para edhe mrapaoz Bordkompjuter Navigacion etj… Presim bleres serioz Numrat kontaktues Viber + WhatsApp +37744749793

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorenc
Gjakovë
37744749793. 41 76 278 19 53
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »