SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf5 1.9 Tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
138826
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf5 Dizel 5 shpejtsi1.9 Tdiregjistrim deri ne muajin tetor 2017viti prodhimit 2004kilometra 140000 te garantuar me liber te servisit asht ne gjendje shumm te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ximi
Malishevë
049-235-959
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »