SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 190
Çmimi fillestar :
€2,000.00
Ju kurseni :
€200.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€1,800.00 Çmimi rritet në €2,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:57
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1984
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
138828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes 190
Vetura eshte e clajmeruar (RKS)
Vetura eshte ne gjendje teknike perfekte.
Per me shume mund ta shihni ne foto.
Vetura e ka te nderruar motorrin nga benzin ne dizel , motorri eshte i vitit 89 .
Bej nderrim me veture me transmetues Automatik (pa dogane), mundesisht te jete diesel.
Kontaktoni ne nr 045-224-777
Informata rreth publikuesit
Florian
Gjakova
Gjakova [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »