SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 5 Gt 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
138831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 5 Gt 2.06 shpejtsiFellne 16 190000 km te garantuaraNdrrim me Golf 6,7

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Niti
Prishtinë
049-859-073
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »