SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet X5 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:59
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,330
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
138835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet x5 viti 2003
Te gjitha serviset e sa po kryera
Gomat e reja sa po te vnuara ne vler 600 euro
Regjistrim deri ne qershor 2017
Me te gjitha paisjet e mundshme
Full extra
Mundesi ndrrimi
Per info ne tel apo viber
+37744702731Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nystret
Prishtinë
044702731
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »