SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat CC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
138837
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat CC Viti-2012Automatik-DSGSenzor parkimi,Drita xenon,automatik tiptronik etj.AUTO.BINI sh.p.k FERIZAJ-,Kosovë +377 (0) 44 121 817 +386 (0) 49 121 817 auto-bini@hotmail.com www.autosallonibini.com 

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoBini
Ferizaj
044121817
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »