SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES BENZ C 220 CDI BLUTEC AVANGARDE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:36
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
110,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2014
ID e produktit :
138842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra bardhe metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , Ulset gjysme lekur antillop , ulset elektrike ,ulset me ngrohje ,
ulset sport , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,me dhez pa qels (KEYLESS-GO),
dritat LED para dhe mbrapa , senzorat e tejkalimit , bordkompjuter ,tempomat , bordkompjuter , tmepomat , rado CD USB
Navigacion GPS TV DVD HD , senzorat e parkigut para dhe mbrap ,abs , esp ,airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike ,
fellne . etj FULL OPSION
Tel:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »