SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C2
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2004
ID e produktit :
138843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Citroen C2
Ks
Informata rreth publikuesit
Alb
Prizren
049268168
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »