SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BORA E SAPO REGJISTRUAR RKS EXTRA E RUAJTUR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '17
Lloji :
Volkswagen/VW Bora
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
138853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BORA 1.9 T ( DI ) TE KUQE 6 SHPEJTESI
RKS 1 VIT
VUTURA ESHTE E PAISUR ME :
KLIMATRONIK ESP ABS CENTRAL SERVO
BORD KOMPJUTER AIRBAG TIMON 3
DRITARE & PASQYRE ELEKTONIKE
ALO FELGE ETJ
VETURA ESHTE SHUM E PASTER BRENDA DHE JASHT
VLEN TE CEKET SE PERKTHIMI BEHET BRENDA 1 ORE VEURA NUK ESHTE HIPOTEKE
PER INFO 13:00 * 22 : 00
SMS MOS DERGO
044 316 677
Informata rreth publikuesit
Valdrin
044 316 677
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »