SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes E320 2006 evo
Çmimi fillestar :
€10,300.00
Ju kurseni :
€300.00 (3% zbritje)
Çmimi :
€10,000.00 Çmimi rritet në €10,300.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
11 Prill
Lloji :
Mercedes E 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
138854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E320 v6 2006 Full ekstra i posedon te gjitha posedon armotizim (Airmatic ) me ajr plus tistronic qka se kan shum vetura si kjo . Mbrenda dhe jasht osht shum i rujtun servisin e ka te kryer mercedes me liqenz Te Auto Kaqandolli - regjistrim deri 27 01 2018 per me shum info
044171826Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
B
Vushtrri
044171826
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »