SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 730Ld M-SPORT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
Lloji :
BMW 730D
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2015
ID e produktit :
138856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 730D LANG M-SPORT 2015
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Endriti
Prishtinë
+37744 525152
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »