SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CITROËN C4 Picasso 1.6HDi Diezel
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '17
Lloji :
Citroen C4 Picasso
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
138857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet CITROËN C4 Picasso 1.6HDi Diezel i posaardhur nga Zvicrra, shum i ruajtur 165.000 km. I pa doganuar
Informata rreth publikuesit
Erzen
Gjakovë
0037745589111
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »