SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320d 2.0 Diezel
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '16
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
138858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 320d 2.0 Diezel, prejardhja Zvicrrane, me te gjitha serviset.
Informata rreth publikuesit
Erzen
Gjakovë
0037745589111
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »