SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0 NEW MODEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:06
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
138859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra hirit metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadnat ne timon , , ulset me ngrohje ,ulset sport , ulset elektrike dhe memory
, dritat LED para dhe mbrapa ,dritat BI XENON , bordkompjuter ,navigacion GPS TV HD ,
tempomat , radio CD SD DVD ,senzora te parkingut mbrapa , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
fellne , ETJ FULL OPSIONE
TEL:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »