SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Audi A6 3.0 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:18
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207,654
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
138864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes audi A6 3.0tdi ne gjendje shumte mir per meshumna kontaktoni 044373525

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Obiliq
044196206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »