SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 530 xDrive M
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:59
Lloji :
BMW 530
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
138865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 530 M x drive full extra me dogan tel 049882215Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shitet
Prishtinë
044885516

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »