SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna 2000€ -02
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
138870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Laguna 1.9 ne gjendje te rregulltViti I prodhimit 2002Posedon , Klim , Abs , xhama elektronike , etjKa regjistrim deri ne vitin 2017 ne muajin Mars . Ka serviset e kryera garanci deri ne 80.000 km Kontaktoni ne Viber : +38649554567

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gjakova
049554567
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »