SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jaguar
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
Lloji :
Jaguar X-Type
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2004
ID e produktit :
138872
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shites jaguar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ram
Deçan
049456467
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »