SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 2 1.9 TDI 91PS
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1990
ID e produktit :
138874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 1.9 TDI MOTORR tgolf 3 me 91ps Gjamat i ka elektronik 2X2 i ka 4 gomat e dimrit ne fellne KELLY dhe FULLDA Golfi osht ne gjendje shum te mir ne motorr nuk bjen sen me shti ne ta regjistrim deri ne prill2017 -qmimi 1600EURO nr i telefonit VIBER - +37744612371 nr i telefonit - 044359377-049301480

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albin
Podujevë
044612371
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »