SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Corsa C -2002
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,995
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
ID e produktit :
138892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel corsa C 1.7 DTI
194 mij tkalume
4dyer klim 75 ps
Viber +37744417421Postuar nëpërmjet celularit. Ka edhe goma rezerv te dimrit edhe ato hyjn ne çmim pra 3700
Informata rreth publikuesit
Redon
Prishtinë
044417421
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »