SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 118D 2.0D 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '17
Lloji :
BMW 118D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
138894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 118d 2.0d 2005 1 vjet regjistrim 6 shpejtsi ne gjendje shum te mirePostuar nëpërmjet celularit. 044 560 040
Informata rreth publikuesit
Genti
Prizren
044 560 040
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »