SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 308 Hdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt
Lloji :
Peugeot 308
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,950,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
138902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 308-HDIViti-2008ManualE doganuar Prejardhja nga ZvicrraAUTO.BINI sh.p.k FERIZAJ-,Kosovë +377 (0) 44 121 817 +386 (0) 49 121 817 auto-bini@hotmail.com www.autosallonibini.com 

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoBini
Ferizaj
044121817
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »