SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A6 2002
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
138916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A6 2.5 Dizel viti 2002
Fellne Goma M+S goma te veres te reja
Muzik central si dhe te fjitha seviset e kryne
Per me shum info ne tel 045-632-909
Viber +38649 519 531Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
049519531
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »