SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
138925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4 1.9 Tdi ( di tkuqe ) Viti 2001 6 shpejtsi ngjendje shum shum tmir teknike dhe opktike 1 vit regjistrim qmimi shum i volitshem per ma shum na kontaktoni nket nr 045994550

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lavdim
Sandnes, Norway
049293040
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »