SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
138927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 1.9 tdi di tkuqe viti 2001 6 shpejtsi shum shum ngjendje tmir 1 vjet regjistrim qimimi shum i volitshem 045994550

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leoo
045994550
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »