SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a8
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Lloji :
Audi A8
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
1998
ID e produktit :
138928
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiter urgient audi a8 s8 4.2 benzin ngjendje shum tmir rks +41767079139 044943848

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leoo
045994550
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »