SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 525
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Lloji :
BMW 525
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
138950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 525i 3000ccm facelift

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bmw
Gjakovë
049404136
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »