SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw polo
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Lloji :
VW POLO
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2001
ID e produktit :
138960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vw polo 1.2 benzin sapo i ardhur nga ch ne gjendje te rregulltPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
+37745553314
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »