SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '17
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
138964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Peugeot 307

2.0 HDI

VITI : 2004

REGJISTRIM : 11 MUJ

KLIMATRONIK

SHIBER

KARRIKAT ME NXEMJE

GUMAT E DIMRIT

FELLNE ORIGINAL TE PEUGEOT

SERVISIM E KA TE KRYM

ÇMIMI ME MARRVESHJE

NDRRIM NUK BOJ

TEL:045 681 869Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Menar
Prishtinë
045 681 869
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »