SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet fiat doblo 2006
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '17
Lloji :
Fiat Doblo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2006
ID e produktit :
138968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ose ndrrohet fiat doblo 1.3 diesel 2006 i regjistruar per her te par ne kosov ne muajin korrik .. i ardhur nga zvicrra ... ne gjendje shum te mir fizike dhe mekanike me shpenzime shum te vogla, xhama dhe dyer elektronike ....
..220.000 te kaluara ...
Cmimi i diskutueshem
Numri per kontakt edhe viber 0037744603636
Informata rreth publikuesit
Krenar
Prizren
049507068
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »